PREMIUM VAPE-סיגריות אלקטרוניות וכל סוגי הנוזלים.החנות הראשונה בארץ הכוללת חדר אידוי/עישון עם בר טעימות.בואו לחנות שלנו בהרצל 13 ראשון לציון (0506852042)

ניקוטין-סם הניקוטין

ניקוטין-סם הניקוטין
מאי 13, 2019 admin

עד היום חשבנו שמה שמסוכן בסיגריה זה העשן, תהליך השריפה בריאות, הזפת, הטבק, והכימיקלים.
וכל זה נכון מאוד.
יחסית לכל זה סם הניקוטין הוא הפחות מזיק מכולם.
ולכן פחות התיחסו אליו עד היום.
אך חשוב לזכור ולדעת.
סם הניקוטין הוא סם ממכר ומסוכן מאוד הגורם בפני עצמו למחלות ובפרט לסוגי הסרטן למיניהם.
לכל מעשני הסיגריות האלקטרוניות.
מומלץ לעשן את הסיגריה האלקטרונית ללא ניקוטין בכלל ובכך לשלול לגמרי כל דבר שיכול להזיק לנו.

בנוזל לסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין אין שום דבר נוסף היכול להזיק לנו.
על פי מחקרים הגוף נגמל מניקוטין בתוך שלושה ימים!!
וכל מה שנותר לנו אחרי זה זה ההרגל..
בקשו מאיתנו את הנוזל הבא שלכם ללא ניקוטין בכלל והיווכחו לדעת שהשד לא נורא בכלל!
אם הנוזל הוא ברמה טובה וגבוהה אין בעצם צורך בניקוטין! נסו אותנו.

הניקוטין הוא נוזל אלקלואידי המופיע באופן טבעי-תרכובת כימיקלית. לכימיקלים אלה יש השפעה חזקה על גוף האדם. למשל, אנשים רבים נהנים באופן קבוע מהשפעה ממריצה של אלקלואיד אחר, הקפאין, כאשר הם שותים כוס של קפה.
הסיגריות מכילות 8-20 מ”ג (מיליגרם) ניקוטין (תלוי במותג), אך בערך מ”ג 1 נספג בגופנו כאשר אנו מעשנים סיגריה.

בדומה לרוב החומרים הממכרים, בני האדם פיתחו מספר דרכים להחדיר את הניקוטין לגופם. הניקוטין מתפזר בקלות דרך: העור, הריאות וממברנות מפרישות ריר (כמו הריפוד באף או בחניכיים).
הדרך הנפוצה ביותר להחדיר ניקוטין וסמים אחרים לזרם הדם היא ע”י שאיפה – עישון של הסם.

כאשר הניקוטין נמצא בזרם הדם הוא מובל כמעט מיד למוח. למרות שהניקוטין משפיע בדרכים רבות על שאר הגוף, מה שהוא עושה למוח אחראי גם להרגשה הטובה שמקבלים לאחר עישון וגם לרגזנות כאשר מנסים להפסיק לעשן. תוך 10-15 שניות של עישון המעשנים נמצאים תחת השפעותיו של הניקוטין. הניקוטין לא נשאר בגוף למשך זמן רב מידי. מחצית חייו היא 60 דקות, כלומר, שש שעות לאחר עישון סיגריה, נשארו בגופו של המעשן 0.031 מ”ג ניקוטין מתוך 1 מ”ג הניקוטין שנצרך.

השפעות הניקוטין. הניקוטין משנה את פעילות המוח והגוף של המעשן. העישון יוצר מן פרדוקס: ניקוטין יוכל גם להמריץ וגם להרגיע אדם מעשן, תלוי בכמות ובתדירות העישון. השפעה דו-פזית זו היא לא נדירה. למרות השוני בין ההשפעות של הניקוטין והאתנול על הגוף ניתן גם לראות השפעות התלויות בכמות כאשר שותים משקאות חריפים.
העישון גורם לחלק מהאנשים הרגשה של שובע וחוסר תאבון.
הניקוטין יכול להגביר מעט את הקצב הבסיסי של חילוף החומרים. זה אומר שיותר קלוריות נשרפות בהשוואה לאדם שלא מעשן כשהוא יושב. אך הפחתה במשקל אינה בעלת היתרונות הבריאותיים שמתקבלים מאימון גופני – זה בעצם עושה את הדברים ההפוכים. הניקוטין יכול להגביר את הכולסטרול “הרע” שפוגע בעורקים – גורם להעלאה בסיכויים לקבלת התקף לב או שבץ.

התמכרות וגמילה. בארה”ב הוצאו מיליארדי דולרים כדי להוכיח עם הניקוטין ממכר או לא, והתוצאות הראו שהוא לרוב ממכר. הניקוטין משפיע גם פיזית- חוקרי מערכת העצבים טוענים שכל חומר המתגמל למוח ממכר, בגלל שניקוטין גרם להרגשה טובה במוח, האדם ירצה להישתמש באותו חומר עוד פעם כדי לחוות את ההרגשה פעם נוספת, ונפשית – אנשים המכורים לחומר מסויים פיזית, ימשיך להשתמש בו בכמויות גדולות, בלי להיתחשב בבריאות ובנזקים שכבר ניגרמו מהעישון. התחושות הנגרמות מהשימוש בניקוטין הן קצרות טווח, הן נמשכות כ-40 דקות, מה שגורם לאנשים לעשן או ללעוס טבק בתדירות גבוהה במשך היום, בנוסף לכך האדם במתחיל ליצרוך יותר ויותר חומר עם הזמן, ניתן לראות זאת על אנשים שעברו מסיגריה אחת ביום לחפיסה ביום. אדם שמנסה להיגמל סובל בתקופה הראשונה מאי- שקט, חרדה, ירידה במצב הרוח והשתוקקות לניקוטין, כי הגוף התרגל לפעול בהשפעה של הניקוטין. במשך שבוע התחושות אמורות להחלש ולהיפסק. בכל שנה כמיליון אנשים מנסים להיגמל, רק 10 אחוז מהם מצליחים, חלק מהאנשים נכנעים עוד בשבוע הראשון של הגמילה כי המוח נכנע וחייב בניקוטין.
אך לא עוד. לא מאז שגילנו את הסיגריה האלקטרונית.היום זה כבר אפשרי.

העובדה שניקוטין הוא רעל מאוד מסוכן לכשעצמו אינה מודגשת בדרך כלל. הרעלת ניקוטין גורמת להקאות, כאבי ראש ובטן, קשיים בנשימה והתקפי כאב. ככל שהניקוטין מתערבב עם חומרים המגרים את תאי העצב, כך משתחרר יותר מוליך עצבי (סוג של תרכובת כימית בגוף) ומפעיל תת-מערכות של מגרה תאי עצב קולטים. בעת טיפול בהרעלת ניקוטין יש שתי מטרות: לשמור על הנשימה ופעימות הלב עד שהניקוטין יתמוסס בגוף ולמנוע חדירה של ניקוטין למחזור הדם בעתיד.

Comments (0)

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

Call Now Button

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 18 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.
Premium Vape WhatsApp Chat
Send via WhatsApp